Polmedicus

+48 / 508 708 453

+48 / 508 708 453

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w branży. Stwarzamy nowe miejsca pracy, wspieramy osoby pozostające od długiego czasu  w trudnej sytuacji materialnej oraz aktywizujemy je zawodowo. Najlepszym opiekunom i opiekunkom zapewniamy długoterminowe zatrudnienie i szansę na bezpieczną przyszłość.

Kim jesteśmy

Polmedicus jest licencjonowaną Agencją Zatrudnienia, która świadczy na terenie Niemiec usługi w zakresie pomocy przy prowadzeniu gospodarstwa domowego, opieki nad osobami w starszymi, osobami niepełnosprawnymi, przewlekle chorymi w miejscu ich zamieszkania, natomiast w Polsce prowadzi działalność w szczególności o charakterze informacyjno-rekrutacyjnym. Naszym niezaprzeczalnym celem jest umacnianie pozycji polskich pracowników na rynku europejskim. Wyróżnia nas przejrzystość działań i inwestycja w ludzi. Cenimy i wspieramy uczciwość oraz zaangażowanie. Budujemy trwałe relacje, oparte na zaufaniu i partnerstwie. Tworzymy przyjazny model biznesu, ukierunkowany na długotrwałą współpracę.

Siedziba Polmedicus mieści się w Poznaniu, w Centrum Zaawansowanych Technologii Nobel Tower. Designerski budynek należy to projektów ekologicznych, czyli przyjaznych dla środowiska i stanowi bezspornie komfortowe miejsce pracy.

Spotkanie informacyjne

News | 14-11-2016

Zapraszamy osoby zainteresowane pracą w charakterze Opiekunki Osób Starszych na otwarte spotkanie rekrutacyjne, które odbędzie się w środę, 16 marca 2011 r. o godz. 10:00